LAIK V PRAXI: Čo treba spraviť pred tým, ako spustím biznis?

V prvej epizóde Laik v praxi nám Anka a Naďa radia, ako sa vyhnúť chybám, ktoré podnikatelia často robia pred spustením biznisu.

„Často je podnikateľ svojím produktom nadchnutý tak, že zabúda na všetky dôležité súčasti biznisu.“

Vypočujte si podcast na vašej obľúbenej platforme:

Odznak podcastovej platformy AppleOdznak podcastovej platformy SpotifyOdznak podcastovej platformy GoogleLogo platformy Youtube

V podcaste nájdete

V marketingu a biznise je veľmi veľa otázok, ktorým často ani sami marketéri a podnikatelia nerozumejú. Potrebujeme sa preto vrátiť k základom a tomu, o čom je marketing, ako funguje a ako nám vie pomôcť v biznise. 

Keďže my vieme o marketingu veľa a niekedy nás nenapadnú základné otázky, ktoré by mohli zaujímať (nie len) začínajúcich podnikateľov a marketérov, otočili sme si moderátorské gardé. Spovedať nás bude Veronika Macková známa aj ako Vivian, ktorá o marketingu toho až tak veľa nevie.

V prvej epizóde sa dozviete, na čo všetko treba myslieť pred spustením biznisu. Pre mnohých podnikateľov je to strašidelný čas, pretože do biznisu ide okrem ich know-how, aj ich emócia, čas a peniaze. Anka a Naďa nám radia, ako sa vyhnúť chybám, ktoré podnikatelia často robia.

V rozhovore sa dozviete:

  • či je nevyhnutné mať marketingovú stratégiu hneď od začiatku podnikania
  • čo je najdôležitejšie pre začínajúci biznis
  • ako zistiť, či bude náš produkt alebo služba fungovať
  • či je nutné mať za produktom, biznisom aj príbeh

Anka a Naďa nám na záver odporúčajú jednu radu, čo je potrebné spraviť pred spustením biznisu. Potrebné je sa pripraviť na biznis - buď sám, alebo si nechať poradiť. Zákazníkov sa opýtajte na spätnú väzbu na produkt a nezabudnite si spočítať financie, podnikanie sa totiž bez investícii nedá urobiť.

Anka a Naďa pri nahrávaní podcastu

Riadite úspešnú značku, máte vedomosti a skúsenosti, o ktoré sa chcete podeliť, alebo jednoducho chcete dať o sebe vedieť?

Ozvite sa nám na [email protected] a radi vám priblížime možnosti hosťovania, alebo reklamy v našom podcaste.

Chceme naše podcasty vylepšovať a prinášať vám taký obsah, ktorý vás bude baviť aj vzdelávať

preto by sme sa radi dozvedeli na nich váš názor. Každá spätná väzba - pozitívna, či konštruktívna, nás poteší. :)

ČO MÔŽEME ZLEPŠIŤ