Certifikovaný kurz Aby značka ožila™

Myslite na svoju značku nielen vtedy, keď od nej niečo potrebujete. Venujte sa jej, ako by to bol váš priateľ po celý čas, čo je s vami. Vybudujte váš spoločný vzťah na silných základoch. Ak ste spolu už dlhšie, pozrite sa, či nepotrebuje pomôcť, keďže aj vaše partnerstvo sa vyvíja. Ako na to? Pomôcť vám môže náš online kurz Aby značka ožila™.

388 €
308 €

4 moduly

jedna časť zdarma

13

lekcií

Konzultácia

konzultácia s tvorkyňami kurzu zdarma

Certifikát

certifikát o absolvovaní kurzu

Prečo kurz od Levosphere?

Je unikátnym online kurzom na trhu a bude pridanou hodnotou pre každého, kto akýmkoľvek spôsobom pracuje s brandom. Kurz je prakticky rozdelený do viacerých modulov, ktoré na seba logicky a prakticky nadväzujú. Môžete si ho pozrieť, kedykoľvek budete potrebovať, vrátiť sa k nemu, zopakovať si oblasti, ktoré si chcete pripomenúť. Vynikajúcou pomôckou sú cvičenia, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou kurzu. Pripravené sú ku každému modulu a po konkrétnej lekcii si môžete preveriť svoje znalosti tým, že si ich vyplníte. Vypracované úlohy môžete poslať k nám do Levosphere, kde vám Anka a Naďa, tvorkyne kurzu, k nim dajú spätnú väzbu. Zároveň tak získate certifikát o absolvovaní kurzu.

Ikona otáznika

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený pre každého, kto akýmkoľvek spôsobom pracuje s brandom. Ak ste začínajúci podnikateľ, ktorý chce nastaviť svoju značku, ale aj marketér s praxou, junior marketér či človek pracujúci na strane agentúry. Kurz totiž ponúka veľmi systematický pohľad na tvorbu brandu, pomocou ktorého na nič nezabudnete. Ak pracujete na etablovanej značke, je vynikajúcim nástrojom na to, ako si spraviť „skúšku správnosti“, pristaviť sa a opätovne si položiť otázky, ktoré môžu značku posunúť ďalej. Ak budujete svoju značku, prevedie vás cestou, ktorá vám napomôže k tomu, aby ste položili silné základy pre váš brand.

Ikona otáznika

Koľko trvá absolvovanie kurzu?

Absolvovanie kurzu nie je časovo obmedzené, môžete sa mu venovať, koľko budete potrebovať. Kurz obsahuje materiál v trvaní 257 minút a podľa našich skúseností si vyžaduje mesiac práce so značkou.

Ikona otáznika

Musím absolvovať všetky lekcie?

Lekcie si môžete vyskladať podľa seba. Nemusíte ich absolvovať všetky, kurz je možné zakúpiť si aj po častiach. Certifikát o absolvovaní kurzu a konzultácie však získate len v prípade, ak si kurz zakúpite celý.

Ikona otáznika

Čo je na kurze výnimočné?

Na trhu neexistuje kurz, ktorý by bol svojím zameraním na značku taký systematický a komplexný. Vďaka odbornému výkladu a názorným príkladom získate hodnotné informácie, podľa ktorých si budete vedieť nastaviť, prípadne skontrolovať nastavenie vášho brandu.

Ikona otáznika

Čo vám kurz prinesie?

Naše špecializované online kurzy sú originálne vždy prítomnou biznis optikou, akou sa prizeráme na každé zadanie od klienta. Zámerom je priblížiť a vysvetliť princípy marketingu širšej cieľovej skupine. Vysvetliť ich prakticky, aby ste si vedeli s marketingom poradiť aj sami. Či už tým, že sa z vás marketér stane, alebo tým, že budete vedieť, čo od marketérov, ktorým platíte, potrebujete.

1. Modul
Štart do značky

4 lekcie

Vymedzíme si pojem značka, naučíme sa, čo je to identita značky, vytváranie si vzťahu so značkou, a v závere si vysvetlíme, čo predstavuje hodnotu značky.

ZISTIŤ VIAC

2. Modul
Značka a konkurencia

2 lekcie

Pozrieme sa na trh, dozviete sa, čo je to konkurenčná analýza a konkurenčná výhoda. Nazrieme do histórie aj súčasnosti značky a povieme si, aké by mala mať značka poslanie a víziu.

ZISTIŤ VIAC

3. Modul
Značka a spotrebiteľ

3 lekcie

Začneme segmentáciou a výberom cieľového segmentu. V ňom definujeme cieľovú skupinu a niekoľko marketingových persón. Pokračovať budeme hľadaním úderného insightu, na ktorý v závere modulu nastavíme rolu značky.

ZISTIŤ VIAC

4. Modul
Značka a príbeh

4 lekcie

Pripravíme si príbeh značky, zadefinujeme jej DNA, osobnosť značky a positioning. Všetky informácie si zosumarizujeme vo vejári značky.

ZISTIŤ VIAC
CERTIFIKOVANY KURZ

Certifikovaný kurz Aby značka ožila™

Pozrite si ukážku z certifikovaného kurzu Aby značka ožila™, ktorý je jedinečný obsahom, ale aj formou.

Spokojní absolventi

Ikona človeka
Ikona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdy

„Aj po dlhých rokoch práce v marketingu bol pre mňa kurz veľmi nápomocný. Ukázal mi, ako sa z iného pohľadu pozrieť na značku. Veľmi prehľadne, systematicky a odborne. Odporúčam každému, kto v marketingu pracuje alebo pracuje na vlastnej značke.“

Silvia

Ikona človeka
Ikona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdy

„Co se týče vašeho kurzu, který jsem si zakoupil, tak mně osobně velmi pomohl v utříbení myšlenek a návodů, jak při startu značky postupovat, na co se zaměřit, co zdůraznit. Velmi se mi líbilo chronologické seřazení od obecného ke konkrétnímu a navíc „domácí“ úkoly, které mne nutily k tomu, abych přemýšlel, jak co nejlépe informace využít v našem projektu. Váš kurz hodnotím jako ojedinělý na trhu (nikde jsem nenalezl nic podobného) a pro začínající značky jako úplně dostačující a inspirativní.“

Patrik

Ikona človeka
Ikona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdyIkona hviezdy

„Online video kurz „Aby značka ožila“ je veľmi komplexný a do detailu prepracovaný návod, ako naštartovať značku. Na svoje si príde ten, kto chce rozbenhnúť vlastný biznis, odlíšiť sa od konkurencie a začať komunikovať špecificky pre svoju cieľovú skupinu. Určite odporúčam pre firmy či jednotlivcov, ktorí nemajú marketingové oddelenia, ale budujú si brand sami a postupne. Tiež je vhodný aj pre študentov, ktorí si chcú popri štúdiu zvýšiť vedomosti či kvalifikáciu. Kiež by bol býval takýto kurz, keď som ja bola študentkou 😊 Budovanie značky nie je jednoduchou úlohou, preto treba mať na pamäti, ža na kurz aj následné vypracovávanie zadaní si treba vyhradiť naozaj veľa času, ale stojí to za to.“

Lýdia

Máte záujem len o niektoré časti? Kúpiť si ich môžete aj jednotlivo.

Dekoračná ikona

I. Štart do značky

79 €

Obsahuje lekcie:

Značka/brand
Identita značky
Vzťah so značkou
Brand equity/brand value

ZISTI VIAC
Dekoračná ikona

II. Značka a konkurencia

63 €

Obsahuje lekcie:

Pohľad na trh
Pohľad na značku

ZISTI VIAC
Dekoračná ikona

III. Značka a spotrebiteľ

111 €

Obsahuje lekcie:

Segmentácia
Cieľová skupina a persóna
Insight a rola značky

ZISTI VIAC
Dekoračná ikona

IV. Značka a príbeh

119 €

Obsahuje lekcie:

Príbeh značky a jej DNA
Osobnosť značky
Positioning
Vejár značky

ZISTI VIAC